Про нас

Приазовський сирзавод – це підприємство, що виробляє сертифіковану молочну продукцію з широким асортиментом Торгової Марки «От всего сердца», яка вже встигла отримати визнання серед споживачів.
Сирзавод знаходиться у селищі міського типу Приазовське Запорізької області. Це екологічно чистий район, в радіусі 100 км відсутні заводи і фабрики зі шкідливими викидами.

Принцип компанії – постійний розвиток і можливість виробляти продукцію, як за перевіреними традиційними, так і за новими технологіями, гарантуючи високу якість.
Основним компонентом молочної продукції Приазовського сирзаводу є натуральне молоко. Всім відомо, що на якість сировини впливає клімат і місце, в якому випасаються корови. Тому молоко, яке використовує сирзавод для виготовлення молочної продукції, відбирається у корів, яким приділяється особлива увага – це дбайливий догляд, харчування та контроль з боку ветеринарних лікарів.

Працівниками підприємства є дипломовані фахівці, які використовують професійне обладнання. Співробітники контролюють безперервний процес виробництва та чистоту. Особлива увага приділяється правилам упаковки та маркування продукції.

Що стосується асортименту Приазовського сирзаводу – це величезний вибір сортів сирів зі 100% коров’ячого молока різного ступеня твердості. Виробництво, дозрівання і зберігання цього кисломолочного продукту здійснюється за технологіями сироваріння, без додавання рослинних жирів, порошків і ароматизаторів.

Хороше доповнення до сиру – це, звичайно ж, вершкове масло. Показником якості є ДСТУ і сертифікація, а також ніжний смак та аромат.
Молоко натуральне незбиране, жирність не більше 3%, ДСТУ 7057: 2009.
Творог від Приазовського сирзаводу, це продукт як дієтичний, так і поживний. Має 5% жирність, такий відсоток не дає негативний вплив на організм, так як насичений корисними компонентами і при цьому не обтяжений великою кількістю жирності.

Так само виготовляється сметана. Завдяки кисломолочним бактеріям, які входять до складу цього продукту, вона легко засвоюється організмом і сприятливо впливає на травлення. Сметана має однорідну, густу структуру і звичайно ж приємний смак. Цей кисломолочний продукт рекомендується використовувати в своєму раціоні щодня і не забувати, що сметана відмінно підходить в якості дієтичного продукту, так як багата калієм та кальцієм.

Вся молочна продукція виготовлена з високоякісних і натуральних інгредієнтів, і має різний відсоток жирності.

Мета Приазовського сирзаводу – виробництво тільки якісного українського продукту за доступними цінами на території України.

Знайти нашу молочну продукцію можна у фірмових магазинах Дніпропетровська, Києва, Запоріжжя та Мелітополя, а продавці з задоволенням Вам допоможуть у виборі.